Round 1  |  November 11-13  |  Newcastle Nobbys Beach, NSW    

 

WOMEN

 

MEN

 1.

A. Rohkamper (NSW)/M. Artacho (NSW)

 

 1.

T. Boyd (NSW) / (DEN)

 2.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 2.

F. Riginelli (NSW)/C. Gruenaug (NSW)

 3.

J. Mowen (QLD) / J. Mowen (QLD)

 

 3.

O. Boland (VIC) / D. Schumann (VIC)

 4.

E. Dean (NSW)/P. Soulsby (NSW)

   4.

C. Grice (WA)/A. Crook (NSW)

Round 2  |  December 16-18  |  Glenelg Beach, SA

WOMEN

 

MEN

 1.

A. Rohkamper (NSW)/M. Artacho (NSW)

 

 1.

B. Soderberg (DEN) / A. Hoyer (DEN)

 2.

B. Palmer (SA)/L. Bawden (VIC)

 

 2.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 3.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 3.

S. Boehm (SA)/I. Kapa (QLD)

 4.

J. Mowen (QLD) / J. Mowen (QLD)

   4.

C. Grice (WA)/W. Mercer (QLD)

Round 3  |  January 20-22  |  Surfers Paradise, QLD

WOMEN

 

MEN

 1.

N. Cook (QLD)/T. Hinchey (VIC)

 

 1.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 2.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 2.

S. Boehm (SA)/B. Soderberg (DEN)

 3.

A. Rohkamper (NSW)/M. Artacho (NSW)

 

 3.

C. Durant (WA)/M. Snart (WA)

 4.

J. Mowen (QLD) / J. Mowen (QLD)

   4.

C. Legrand (VIC)/W. Mercer (QLD)

Round 4  |  February 3-5  |  St Kilda Beach, VIC

WOMEN

 

MEN

 1.

N. Cook (QLD)/T. Hinchey (VIC)

 

 1.

C. Legrand (VIC)/W. Mercer (QLD)

 2.

O. Orchard (SA)/S. Naismith (SA)

 

 2.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 3.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 3.

C. Grice (WA)/B. Soderberg (DEN)

 4.

H. Jensen (SA)/K. Marshall (SA)

   4.

S. Boehm (SA)/I. Kapa (QLD)

Round 5  |  February 17-19  |  St Kilda, VIC

WOMEN

 

MEN

 1.

M. Artacho del Solar (NSW)/T. Clancy (QLD)

 

 1.

C. Grice (WA)/A. Crook (NSW)

 2.

A. Rohkamper (NSW)/T. West (WA)

 

 2.

C. Durant (WA)/M. Snart (WA)

 3.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 3.

B. Soderberg (DEN)/D. Carey (QLD)

 4.

J. Mowen (QLD) / J. Mowen (QLD)

   4.

C. Legrand (VIC)/W. Mercer (QLD)

Round 6  |  March 9-11  |  Surfers Paradise, QLD

WOMEN

 

MEN

 1.

B. Palmer (SA)/L. Bawden (VIC)

 

 1.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 2.

E. Dean (NSW)/P. Soulsby (NSW)

 

 2.

C. Grice (WA)/B. Soderberg (DEN)

 3.

M. Artacho (NSW)/N. Laird (NSW)

 

 3.

W. Mercer (QLD)/I. Kapa (QLD)

 4.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

   4.

D. Carey (QLD)/S. Zunker (QLD)

Round 7  |  March 16-18  |  Scarborough Beach, WA

WOMEN

 

MEN

 1.

B. Palmer (SA)/L. Bawden (VIC)

 

 1.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 2.

J. Mowen (QLD) / J. Mowen (QLD)

 

 2.

W. Mercer (QLD)/I. Kapa (QLD)

 3.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

 

 3.

B. Soderberg (DEN)/M. Suan (WA)

 4.

O. Orchard (SA)/S. Naismith (SA)

   4.

J. Court (WA)/D. Schumann (VIC)

Round 8  |  March 30 - April 1  |  Manly Beach, NSW

Australian Championships

WOMEN

 

MEN

 1.

B. Palmer (SA)/L. Bawden (VIC)

 

 1.

B. Soderberg (DEN) / A. Hoyer (DEN)

 2.

N. Cook (QLD)/T. Hinchey (VIC)

 

 2.

J. Slack (SA) / C. HcHugh (SA)

 3.

A. Rohkamper (NSW)/M. Artacho (NSW)

 

 3.

C. Legrand (VIC) / J. Court (WA)

 4.

K. Bartoli (NSW)/S. Battaglene (NSW)

   4.

C. Durant (WA) / M. Snart (WA)